Často kladené dotazy

Je Vámi nabízené zboží originální?

Klademe velký důraz na kvalitu a původ zboží. Zboží nakupujeme pouze od renomovaných dodavatelů, kteří mají smluvní ujednání přímo s konkrétními výrobci a je tedy garantován původ a pravost dané značky. Na vyžádání je možné zajistit certifikaci o pravosti zboží. Námi prodávané výrobky jsou konzultovány i přes tuzemské odborné úřady, znalce v oboru značkových textilií či přímo s výhradními dovozci daných značek.

Je možná výměna zakoupeného zboží?

Pokud Vám zakoupené zboží nevyhovuje, je možné dané zboží vyměnit. Případný rozdíl ceny zboží je řešen buď doplatkem ceny, nebo u nákupu levnějšího zboží je cenový rozdíl námi vrácen.

Je možné doručit objednané zboží i na Slovensko?

Ano, samozřejmě, na Slovensko doručíme jakoukoli objednávku.

Jak zjistím, že moje objednávka byla úspěšně přijata?

Po vytvoření objednávky, vyplnění všech potřebných kontaktních údajů a odeslání objednávky, je automaticky na Vámi uvedený e-mail zasláno potvrzení Vaší objednávky. V případě, že tento výpis neobdržíte v krátkém časovém intervalu po úspěšném dokončení objednávky či se rozhodnete pro okamžitou změnu v objednávce, kontaktujte nás prosím telefonicky na čísle: +420 773 334 335. V případě uplatnění změn v odeslané objednávce nelze řešit tento problém jinak než telefonicky a v případě pozdního oznámení změn v dané objednávce nese kupující plnou odpovědnost za vzniklou chybu. 

Může mi být zásilka doručena do práce či na jinou doručovací adresu?

Samozřejmě, expresní kurýrní služba PPL Vám balíček doručí do Vašeho zaměstnání či na jinou doručovací adresu, kterou si sami zvolíte v průběhu objednávky. Vámi uvedená kontaktní adresa se nemusí v žádném případě shodovat s doručovací adresou. V případě, že se v nejbližších 24 hodinách nebudete nacházet na Vámi uvedené doručovací adrese, zavolejte nám či do objednávky prosím uveďte poznámku, zda zásilku na kontaktním místě může převzít i někdo za Vás. Podmínkou je pouze zaplacení plné částky za Vámi objednanou zásilku.

Jaké jsou možnosti platby za zboží?

V současné době umožňujeme tyto druhy platby:
  • Platba při převzetí zásilky od dopravce - kurýrní služby PPL (dobírka)
  • Platba předem převodem na účet před dodáním zásilky dopravcem - kurýrní službou PPL
  • Platba při osobním předání zboží na našem odběrním místě. Podrobnosti zde.

Mohu změnit svoji objednávku?

Změnu objednávky učiňte pokud možno co nejdříve a to pouze telefonicky na čísle: +420 773 334 335. Změna objednávky není již možná, pokud Vám byl zaslán informační e-mail o předání zásilky do rukou PPL.

 

V případě jakýchkoliv jiných dotazů nás prosím kontaktujte na emailové adrese: info@nejlepsi-hodinky.czVaše dotazy v co nejkratší době rádi zodpovíme.


copyright © 2010 - Nejlepší Hodinky.cz